DLA FIRM

DLA FIRM

Kosze prezentowe dla firm. Doskonały wybór na luksusowy i formalny prezent

Zestawy upominkowe mogą stanowić doskonały prezent dla pracownika lub kontrahentów niezależnie od okazji. Stanowią doskonały podarunek zarówno samodzielnie, jak i jako dodatek do innego prezentu.

Produkt nie znaleziony

Kosze prezentowe dla firm

Zestawy prezentowe to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Są coraz chętniej wybierane ze względu na ich ogromny wybór, możliwość dobrego dopasowania do osoby obdarowanej i jednocześnie dużą uniwersalność. To upominek, który zawsze będzie trafiony, dlatego jest idealnym wyborem, jeśli nie znamy upodobań osoby, którą chcemy obdarować. Kosze prezentowe są szczególnie popularne na wszystkich oficjalnych wydarzeniach, gdyż są eleganckie, efektowne, a jednocześnie bezpieczne – mamy pewność, że nikt nie poczuje się urażony, a prezent na pewno przypadnie do gustu. Taki zestaw będzie doskonałym prezentem z okazji jubileuszu, awansu, rozpoczęcia współpracy, czy wykonania ważnej transakcji bądź podpisania kluczowej umowy. To również wspaniały upominek dla pracowników z okazji świąt, czy innych ważnych wydarzeń.

Dlaczego warto wybrać zestaw upominkowy?

Kosz prezentowy jest niezwykle wygodnym i praktycznym prezentem dla obu stronu. Obdarowany otrzymuje pięknie zapakowany zestaw wspaniałych przysmaków. natomiast obdarowujący nie musi godzinami rozmyślać i poszukiwać odpowiedniego prezentu. Dodatkowo w przypadku firm istnieje spore ryzyko popełnienia faux pas i zepsucia relacji biznesowych. Wynika to głównie z charakteru relacji, jaka łączy osoby w firmie. Brak znajomości indywidualnych upodobań i przekonań może doprowadzić do wyboru prezentu, który może być nawet obraźliwy! W tym kontekście zestaw upominkowy jest wyborem bezpiecznym i pewnym. Dodatkowo taki zestaw można szybko wybrać w sklepie internetowym, a ktoś inny zajmie się jego przygotowaniem. Klient otrzymuje gotowy do wręczenia, pięknie zapakowany i dobrze skomponowany zestaw, co jest znaczna oszczędnością czasu i pieniędzy. To też świetny sposób na ocieplenie wizerunku firmy i zrobienie dobrego wrażenia na kontrahentach.

Wspaniałe produkty w koszach upominkowych

Kosz prezentowy powinien przede wszystkim kusić swoją zawartością. Wysokiej jakości, smakowite produkty dają pewność, że osoba obdarowana faktycznie będzie miała radość z takiego prezentu. Lepiej więc unikać obfitych zestawów, w której znajdują się najtańsze produkty, gdyż są one mało eleganckie, a osoba, która otrzyma takie prezent może poczuć się rozczarowana. Przy skromnym budżecie na prezent lepiej wybrać po prostu mniejszy zestaw, ale wypełniony najlepszymi specjałami.

Piękne opakowanie

Równie ważny jak zawartość, jest sposób zapakowania prezentu. Zestaw upominkowy może być zapakowany w ozdobne pudełko, kosz lub tacę wiklinową lub inne, często niezwykle efektowne artykuły. Tak jest np. w przypadku walizki, czy lampionu, który robi niesamowite wrażenie już w momencie jego wręczenia. Luksusowy wygląd oraz nietuzinkowe opakowanie wywołają miłe zaskoczenie, zwłaszcza gdy opakowanie będzie można później wykorzystać.

Najlepsza jakość od Regalto

W Regalto oferujemy jedynie najlepsze produkty zapakowane w niezwykle staranny i elegancki sposób. Wspaniałe kawy, aromatyczne herbaty, wyborne trunki, niebanalne przetwory, wyjątkowe słodycze i wytrawne specjały to tylko część produktów, które mogą znaleźć się w Państwa zestawie prezentowym. Dbamy, aby oferowane produkty były nie tylko najlepszej jakości, ale również, aby ich smaki były wyszukane, gustowne i zaskakujące. Wiemy, że dzięki temu obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo. Dodatkowo dokładamy starań, aby zarówno zawartość, jak i sposób zapakowania stanowiły harmonijną całość, co pozytywnie wpływa na odbiór i ocenę prezentu. Proponowane przez nas zestawy są niezwykle luksusowe i starannie wyselekcjonowane, a dodatkowo bardzo wygodne dla naszych klientów, którzy nie muszą się martwić ani o wybór, ani o zapakowanie prezentu.

JAK TO DZIAŁA

Wybierz odpowiedni termin dostarczenia Koszy prezentowych do Ciebie poprzez kontakt telefoniczny z biurem Regalto.

wybierz termin
realizacji

Z całej oferty naszych zestawów dokonaj wyboru interesującego cię zestawu.

wybierz
zestaw

Pobierz Formularz Zamówienia

złóż
zamówienie

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych zestawów prezentowych

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów

R.G.L.T

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ