Szanowni Państwo!

Firma REGALTO specjalizuje się w komponowaniu wykwintnych koszy upominkowych. Są to niepowtarzalne kompozycje wyjątkowych trunków, specjałów i smakołyków wyłącznie najwyższej jakości.

Jesteśmy zespołem, który w szczególny sposób dba o pełną satysfakcję swoich klientów, a co za tym idzie, Państwa partnerów biznesowych, przyjaciół i osób najbliższych. Tworzone przez naszą firmę zestawy upominkowe to wyjątkowy prezent dla bliskich osób, to pomysł by pokazać ważnemu klientowi, jak bardzo cenimy współpracę z Nim, to sposób by podziękować pracownikom za ich wkład w rozwój firmy.

Kosze pełne są niepowtarzalnych, ekskluzywnych, niedostępnych masowo na rynku polskim produktów cenionych na całym świecie marek. Będą one ukoronowaniem, dowodem szacunku i podziękowaniem za miłą i owocną współpracę dla Państwa kontrahentów.

Mamy ogromną nadzieję, że dziękując za współpracę swoim klientom, za naszym pośrednictwem, w postaci wyrafinowanych, eleganckich prezentów, z naszą pomocą zyskają Państwo najlepszych partnerów biznesowych.

Niezależnie od zaproponowanych przez nas zestawów przygotujemy również zestawy na Państwa życzenie, również prezenty z Państwa logo.

Jako zespół Regalto serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wszelkie pytania i zamówienia prosimy kierować telefonicznie lub drogą mailową:

e-mail: regalto@regalto.pl

https://www.regalto.pl
http://kosze-delikatesowe.pl

tel: (22) 729-52-58
kom. 502-285-702
kom. 502-285-704
kom. 502-285-706
kom. 602-666-660 (w sprawach dotyczących transportu)

Nasz Zespół

Radek Dubielecki

Radek Dubielecki

Dyrektor działu Obsługi Klienta

Radek, to on ma z Wami bezpośredni kontakt przy składaniu przez Was zamówień. Radek dba o to aby zestaw przez Was zamówiony zawierał produkty jakie wybraliście i aby całość zamówienia przebiegła sprawnie i szybko.

Marta Błasiak

Marta Błasiak

Dyrektor działu Zakupów

Marta zajmuje się projektowaniem i tworzeniem zestawów upominkowych. Jej rola w firmie to komponowanie koszy prezentowych tak aby trafiły w Wasz gust, smak oraz okazje na którą ma być upominek.

Mariusz Błasiak

Mariusz Błasiak

Dyrektor działu Logistyki

Mariusz dba o to aby zestawy przez Was zamówione zawsze dotarły bezpiecznie tam gdzie powinny , gdyż to On zajmuje się w naszej firmie szerokim działem logistyki.

Dorota Lenart

Dorota Lenart

Dział Zakupów