DLA PRACOWNIKA

DLA PRACOWNIKA

Zestaw prezentowy dla pracownika. Wybierz luksusowy zestaw upominkowy i okaż pracownikom uznanie.

Wybór odpowiedniego prezentu dla pracownika może być nie lada wyzwaniem. Prezent powinien być elegancki i uniwersalny, aby na pewno sprawił radość, dlatego doskonałym pomysłem na upominek dla pracownika są kosze prezentowe.

Produkt nie znaleziony

Kosz prezentowy dla pracownika

Okazji do wręczenia prezentu pracownikowi jest niezwykle dużo. Chęć wyróżnienia, przyznanie nagrody, okazanie uznania za zasługi dla firmy lub po prostu ważna okazja taka jak jubileusz, czy odejście na emeryturę po wielu latach doskonałej pracy to tylko niektóre z nich. Jednak wielu pracodawcom sprawia dużą trudność znalezienie dobrego pomysłu na prezent. Zazwyczaj wynika to z bardzo służbowych relacji i nieznajomości gustu obdarowanego. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są kosze prezentowe. Są one uniwersalne, a więc nie grozi nam obrażenie czyichś uczuć, czy wybór niewłaściwego podarunku. Dodatkowo dzięki dużej różnorodności i wysokiej jakości zyskujemy pewność, że pracownik z przyjemnością wykorzysta podarowane produkty. Zestaw upominkowy to również niesamowita wygoda. Nie ma potrzeby chodzenia po sklepach i szukania odpowiedniego podarunku. Wystarczy wejść na stronę internetową i zamówić wybrany zestaw, a otrzymamy gotowy do wręczenia prezent: dobrze skomponowany i wspaniale zapakowany. To oszczędza czas, nerwy i pieniądze.

Duża różnorodność koszy preznetowych

Ogromny wybór sprawia, że zestawy prezentowe łatwo jest dobrać do obdarowanej osoby, okazji i możliwości finansowych pracodawcy. Zwłaszcza że nawet niewielki prezent, dzięki odpowiednim produktom może stanowić wspaniałą niespodziankę. Mniejsze zestawy to również doskonały dodatek do nagrody, czy innego prezentu, który dodatkowo podniesie rangę chwili. Jeśli firma ma większe możliwości finansowe, to można pokusić się o wybór dużego zestawu, który obfituje w różnorodne specjały, zwiększając szansę, że podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie.

Co można znaleźć w zestawach upominkowych?

Kosze prezentowe od Regalto odznaczają się przede wszystkim bogactwem doskonałej jakości produktów, które zapewniają pozytywny odbiór upominku. Wśród produktów znaleźć można m.in.:

• najlepsze alkohole takie jak: wino, brandy, whisky, czy likier;

• aromatyczne kawy np. arabskie;

• wspaniałe herbaty o wyjątkowych kompozycjach smakowych np.

• ręcznie wytwarzanie słodycze: czekolady i praliny o wybornych smakach;

• produkty delikatesowe np. ciastka wiśniowe, czekoladki i torcik;

• niepowtarzalne bakalie np. migdały w czekoladzie ze złotą posypką

• wyjątkowe przetwory np. miody, czy konfitura z płatków róży;

• wytrawne specjały: musztarda z pigwą, czy pasztet.

Wszystkie produkty odznaczają się wybornym smakiem i wspaniałym opakowaniem. Dodatkowo każdy zestaw jest tak skomponowany, aby poszczególne specjały ze sobą współgrały i tworzyły harmonijną całość. Dzięki temu ma się pewność, że kosz został starannie przygotowany, a jego zawartość jest w pełni przemyślana.

Zestawy prezentowe od Regalto

Regalto zapewnia ogromny wybór różnorodnych zestawów, co pozwala na dobre dopasowanie upominku do okazji, rangi pracownika oraz wyznaczonego budżetu. Zarówno mniejsze, jak i okazałe kosze doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju jubileusze, czy jako dodatek do awansu lub gratulacji. To doskonały sposób na sprawienie, aby pracownik poczuł się doceniony, co pozytywnie wpływa na zadowolenie z pracy. W Regalto wszystkie zestawy są wspaniale zapakowane w kosze lub pasujące pudełka, które zapewniają estetyczny i spójny wygląda całego podarunku. Natomiast produkty są dobrane w każdym zestawie tak, aby wspaniale ze sobą współgrać i się uzupełniać smakami. W koszach znaleźć można m.in.: alkohole, kawy, herbaty, miody, konfitury, czekolady, praliny, bakalie i syropy. To pozwala na wybór prezentu zgodnego z upodobaniami pracownika lub podarunku uniwersalnego, jeśli nie znamy gustu osoby obdarowywanej.

JAK TO DZIAŁA

Wybierz odpowiedni termin dostarczenia Koszy prezentowych do Ciebie poprzez kontakt telefoniczny z biurem Regalto.

wybierz termin
realizacji

Z całej oferty naszych zestawów dokonaj wyboru interesującego cię zestawu.

wybierz
zestaw

Pobierz Formularz Zamówienia

złóż
zamówienie

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych zestawów prezentowych

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów

R.G.L.T

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ