ZE SŁODYCZAMI

ZE SŁODYCZAMI

Kosz prezentowy ze słodyczami. Wyborny prezent dla każdego fana słodkości

Zestawy upominkowe to doskonały pomysł na prezent dla każdej osoby na dowolną okazję. Wiedząc, że obdarowywana osoba nie pije alkoholu lub jest niepełnoletnia warto wybrać kosz prezentowy ze słodyczami bez alkoholu. Bogactwo smaków i dobór niezwykłych produktów z pewnością sprawią, ze obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo!
Produkt nie znaleziony

Dlaczego warto kupić kosz prezentowy?

Zestaw upominkowy to przede wszystkim ogromna wygoda dla obdarowującego, który dostaje gotowy prezent: doskonale skomponowany i wspaniale zapakowany. Pozostaje jedynie wręczyć prezent i obserwować radość obdarowanych osób. Dodatkowo kosz prezentowy złożony z produktów wysokiej jakości robi doskonałe wrażenie. Duży wybór różnorodnych zestawów umożliwia wybór takiego, który zaspokoi gusta, a jednocześnie będzie się mieścił w wyznaczonym budżecie. Co ważne, wszystkie kosze od Regalto zawierają jedynie produkty najwyższej jakości, a to właśnie ona wpływa na odbiór prezentu. Ręcznie wyrabiane słodycze, czy wspaniałe wędliny to produkty, które trafią w gust praktycznie każdej osoby.

Bezalkoholowe kosze delikatesowe

Najpopularniejsze są oczywiście zestawy prezentowe zawierające wysokiej jakości alkohole. Warto jednak pamiętać, że nie każdy je spożywa. Są osoby, które z różnych względów nie powinny pić alkoholu i są takie, które nie piją go z wyboru, gdyż im nie smakuje lub źle się po nim czują. Niezależnie od przyczyny warto uszanować decyzje obdarowanej osoby, zwłaszcza że prezent ma stanowić dla niej przyjemność. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się kosze prezentowe ze słodyczami. Co ważne, taki zestaw sprawdzi się praktycznie dla każdej osoby niezależnie od łączących nas relacji i wieku obdarowanej osoby: dziadka, mamy, brata, wujka, przyjaciółki, szefowej, czy pracownika. Dodatkowo kosz ze słodyczami będzie pasował do każdej okazji, a obdarowujący zyska pewność, że na pewno nikogo nie urazi.

Co może znaleźć się w koszu upominkowym?

Zestawy prezentowe ze słodyczami to obfitość różnorodnych, najwyższej jakości produktów. Wszystkie specjalnie dobrane tak, aby ich smak był wspaniałym doznaniem, a nietuzinkowe połączenia stanowiły przyjemne zaskoczenie. Ręcznie wytwarzane słodycze o wspaniałych smakach zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Czekolady o bogatym smaku, czy pralinki i ciasteczka o wspaniałym składzie i niepowtarzalnym smaku przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Natomiast bakalie ze wspaniałymi dodatkami np. orzechy w miodzie to prawdziwa uczta dla zmysłów. W zestawie poza słodyczami mogą znaleźć się również inne produkty delikatesowe, jak np. aromatyczne kawy o intensywnym smaku, niesamowite kompozycje herbat, syropy owocowe, wspaniałe przetwory, czy aromatyczne świece zapachowe.

Zestawy upominkowe od Regalto

Kosze prezentowe oferowanie przez Regalto to przede wszystkim wspaniałe opakowanie i wspaniale skomponowana zawartość. Wszystkie zestawy są przygotowywanie z dużą dokładnością, co można zauważyć po tym, że produkty wspaniale się uzupełniają i ze sobą współgrają zarówno pod względem smakowym, jak i estetycznym. Dodatkowo wszystkie specjały odznaczają się niesamowitą jakością, która zapewnia pozytywny odbiór prezentu. Warto bowiem pamiętać, że w przypadku prezentów lepiej wybierać te mniej obfite, ale lepsze jakościowo. Duża różnorodność zestawów umożliwia ich dobre dopasowanie nie tylko do gustu osoby, którą chcemy obdarować, ale również do wyznaczonego budżetu. Zwłaszcza że dzięki pięknym opakowaniom i doskonałym produktom nawet te najmniejsze zestawy wspaniale się prezentują i zapewniają wspaniałe doznania smakowe. Wszystkie zestawy prezentowe są wspaniale zapakowane w ozdobne pudełko, pasujący kosz, czy wiklinową tacę. Na szczególną uwagę zasługują te zapakowane w kosz piknikowy, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla par oraz w ozdobne lampiony, które można później wykorzystać. Wybierając kosz prezentowy otrzymuje się podarunek gotowy do wręczenia: wybrane produkty są wspaniale zapakowane.

JAK TO DZIAŁA

Wybierz odpowiedni termin dostarczenia Koszy prezentowych do Ciebie poprzez kontakt telefoniczny z biurem Regalto.

wybierz termin
realizacji

Z całej oferty naszych zestawów dokonaj wyboru interesującego cię zestawu.

wybierz
zestaw

Pobierz Formularz Zamówienia

złóż
zamówienie

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych zestawów prezentowych

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów

R.G.L.T

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ