Z WINEM

Z WINEM

Kosze prezentowe z winem. Wybierz idealny prezent dla mężczyzny lub kobiety, którzy cenią luksus

Zestaw upominkowy z winem to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję i dla każdego. Doskonałej jakości, wytrawne wino wraz z innymi produktami zachwyci i sprawi, że obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Produkt nie znaleziony

Dlaczego warto wybrać zestaw upominkowy?

Kosze prezentowe to świetna alternatywa dla standardowych prezentów, które często mogą być już oklepane. Taki zestaw jest również niezwykle uniwersalny, co ułatwia jego dobre dopasowanie do okazji i gustu obdarowywanej osoby. Co więcej kosz delikatesowy z winem doskonale sprawdzi się dla osoby, której upodobań w ogóle nie znamy. Można więc to wręczyć mamie, tacie, babci, przyjaciółce, czy nawet pracownikom lub partnerom biznesowym. Zestaw różnorodnych produktów może być doskonałym prezentem niezależnie od okazji: na urodziny, święta, jubileusz, w ramach gratulacji, czy na dni okolicznościowe jak np. dzień mamy lub dzień dziadka . Sprawdzi się zarówno jako wspaniały prezent główny, jak i ekskluzywny dodatek do innego podarunku.

Co może zawierać zestaw prezentowy?

W zestawach znaleźć można wyszukane produkty delikatesowe oraz doskonałe wina, które zachwycają swym bogatym smakiem i aromatem. Najlepsze jakościowo słodycze takie jak: ręcznie wytwarzane praliny, czy czekolady z niespotykanymi dodatkami. Intensywne kawy arabskie, których smak doceniany jest na całym świecie i herbaty o niesamowitych kompozycjach smakowych np. zielona herbata z jaśminem, czy też oryginalna herbata indyjska. Do tego nieziemskie przetwory np. konfitury i miody oraz wspaniale bakalie takie jak migdały w czekoladzie lub orzechy prażone w miodzie. Rodzaj produktów zależy od wybranego kosza prezentowego, jednak zawsze można mieć pewność, że bogactwo smaków i luksusowe produkty pozytywnie zaskoczą obdarowaną osobę.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zestaw delikatesowy?

Poszukując zestawu prezentowego należy szczególną uwagę zwrócić na oferowane produkty. Słodycze niskiej jakości, czy tanie wino nie zrobią najlepszego wrażenia i mogą źle świadczyć o obdarowującym. Przy niewielkim budżecie zdecydowanie lepiej wybrać mniej okazały, ale dobry jakościowo zestaw, który z pewnością zyska uznanie obdarowana osoby. Niezwykle ważny jest również sposób zapakowania paczki. Estetyczne opakowanie w postaci pudełka, kosza lub wiklinowej tacy, które będzie idealnie pasować do wybranego zestawu produktów zapewni jego najlepszą prezentację. Lepiej zrezygnować z tanich zestawów pakowanych w mało estetyczny i niemodny kolorowa celofan. W końcu w każdym prezencie liczy się nie tylko zawartość, ale również sposób jego zaparkowania.

Wspaniałe kosze prezentowe od Regalto

Zestawy upominkowe od Regalto to pewność, że wszystkie produkty są najlepszej jakości, dzięki czemu będą stanowiły one naprawdę przyjemną niespodziankę i sprawią radość wybranej osobie. Duży wybór umożliwia idealne dopasowanie prezentu niezależnie od okazji i tego, kogo chcemy obdarować. Pięknie zapakowane, zachwycają od pierwszego momentu. Zwłaszcza, że zestawy zapakowane są w dobrze dopasowane eleganckie pudełka, wspaniale kosze wiklinowe, a nawet ozdobne walizki, kosze piknikowe, czy lampiony, które można później wykorzystać. Dzięki temu prezent staje się jeszcze bardziej wyszukany, elegancki i atrakcyjny, A więc również sprawia większą radość. Dodatkowo opakowanie wspaniale współgra z pozostałymi produktami, dzięki czemu prezentuje się niezwykle ekskluzywnie. Każdy zestaw jest skomponowany tak, aby produkty dobrze ze sobą współgrały wzajemnie się uzupełniały. Dzięki temu obdarowana osoba dostaje wspaniały prezent. To też duża wygoda dla wręczającego prezent. Wystarczy, że zamówi u nas odpowiedni kosz prezentowy, a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy wszystkie produkty i je starannie zapakujemy. Kupującemu pozostaje jedynie podarować upominek i sprawić przyjemność wybranej osobie.

JAK TO DZIAŁA

Wybierz odpowiedni termin dostarczenia Koszy prezentowych do Ciebie poprzez kontakt telefoniczny z biurem Regalto.

wybierz termin
realizacji

Z całej oferty naszych zestawów dokonaj wyboru interesującego cię zestawu.

wybierz
zestaw

Pobierz Formularz Zamówienia

złóż
zamówienie

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych zestawów prezentowych

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów

R.G.L.T

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ