Z WHISKY

Z WHISKY

Zestawy prezentowe z whisky. Zrób idealny prezent, który doceni każdy smakosz tego wybornego trunku

Kosz prezentowy z whisky to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Wysoka jakość produktów i ich duża różnorodność sprawia, że jest to niezwykle uniwersalny prezent, który można podarować każdemu, niezależnie od okazji i relacji jakie nas łączą.

Produkt nie znaleziony

Zestawy upominkowe – dla kogo?

Kosz prezentowy to doskonały pomysł na prezent dla każdego, który lubi ten szlachetny trunek. Zwłaszcza że whisky wykorzystana w zestawach odznacza się doskonałą jakością. Świetnie sprawdzi się jako podarunek dla taty, dziadka, męża, szefa, kontrahenta, czy przyjaciela. Co więcej, będzie dobrze pasował do każdej okazji i z powodzeniem można go wręczyć z okazji urodzin, dnia taty, przejścia na emeryturę, ważnego jubileuszu, czy na święta Bożego Narodzenia. Dzięki temu, że w zestawie poza whisky znajduje się wiele innych produktów, to jest to dość uniwersalny prezent, który sprawi przyjemność większości osobom.

Dlaczego kosz prezentowy na prezent?

Jak wcześniej wspomniano, jest to przede wszystkim prezent bezpieczny, czyli taki, którym nikogo nie urazimy, nawet jeśli nie znamy zbyt dobrze jego preferencji. Dodatkowo zestaw prezentowy z whisky powinien przypaść do gustu praktycznie każdemu mężczyźnie. Jest to niezwykle luksusowy trunek, którego wręczenie zawsze robi dobre wrażenie. Wybór kosza prezentowego jest również niezwykle wygodnym rozwiązaniem, gdyż obdarowujący nie musi wymyślać i szukać odpowiedniego prezentu, który i tak może okazać się nietrafiony. Jest to więc duża oszczędność czasu, energii, a także pieniędzy. Zestaw upominkowy jest od razu gotowy do wręczenia: produkty dobrze dobrane, a opakowanie estetyczne i staranne.

Duża różnorodność koszy preznetowych

Bogaty wybór różnorodnych zestawów to możliwość jego dobrego dopasowania do upodobań obdarowanej osoby i możliwości finansowych obdarowującego. Duże kosze delikatesowe zawierają znaczną ilość przeróżnych produktów wysokiej jakości, co sprawia, że obdarowany z pewnością będzie zachwycony przynajmniej częścią specjałów. Natomiast mniejsze zestawy upominkowe różnią się ilością produktów, ale wciąż pozostają na najwyższym poziomie zarówno pod względem doboru artykułów, jak i sposobu zapakowania.

Wspaniałe opakowanie

Kosz upominkowy to niezwykle efektowny prezent również ze względu na jego wspaniałe zapakowanie. Pasujący kosz lub ozdobne pudełko sprawiają, że całość wygląda niezwykle luksusowo. Dodatkowo opakowanie doskonale nawiązuje do zawartości, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowy charakter prezentu. Każdy zestaw jest starannie zapakowany, a jego zawartość skomponowana tak, aby wspaniale się uzupełniać i ze sobą współgrać.

Co może znajdować się w zestawie upominkowym?

Kosz prezentowy to przede wszystkim doskonałe, szkockie whisky, które od lat doceniane jest na całym świecie za swój niepowtarzalny smak. Dodatkowo w zestawie mogą znaleźć się:

• aromatyczne kawy;

• wspaniałe herbaty;

• słodycze o doskonałym, niespotykanym smaku;

• wyjątkowe przetwory;

• doskonale przygotowane bakalie w różnych odsłonach.

Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością, która pozytywnie wpływa na ich smak oraz wrażenie, jakie robi prezent.

Wspaniałe zestawy od Regalto

Regalto proponuje wyjątkowe kosze prezentowe, które zachwycają zarówno sposobem zapakowania, jak i wspaniałą zawartością. Wyborne whisky o bogatym, wyrazistym smaku. Oryginalne, ręcznie wytwarzane czekolady i praliny o niespotykanym smaku oraz niesamowite produkty delikatesowe, jak np. wspaniałe przetwory, wyjątkowe wędliny, czy kawa o doskonałym aromacie, który zachwyci każdego smakosza. A to tylko niektóre z oferowanych produktów. Luksusowe produkty, to najlepszy wybór na prezent niezależnie od okazji, który powinien odznaczać się wyjątkowością i sprawiać, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa i ważna.

JAK TO DZIAŁA

Wybierz odpowiedni termin dostarczenia Koszy prezentowych do Ciebie poprzez kontakt telefoniczny z biurem Regalto.

wybierz termin
realizacji

Z całej oferty naszych zestawów dokonaj wyboru interesującego cię zestawu.

wybierz
zestaw

Pobierz Formularz Zamówienia

złóż
zamówienie

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych zestawów prezentowych

zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów

R.G.L.T

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ